O nas

Nasza firma | Referencje | Fabryka Viscount

Nasza firma

Firma Pipeproject z Jeleniej Góry specjalizuje się w sprzedaży i instalacji organów cyfrowych oraz w produkcji nagłośnień i prospektów piszczałkowych. Jest generalnym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce największego na świecie producenta organów elektronicznych - koncernu Viscount International S.p.a.

Nasza filozofia

Słowa i hasła " Sztuka, technologia i pasja " jasno wyjaśniają co jest podstawą naszej pracy i życia. Muzyka stanowi fundament naszej pracy, jest czymś co wywyższa umysł i duszę. Celem natomiast jest osiągnięcie jak najlepszych efektów, aby instrument Viscount stał się inspiracją w liturgii i w osobistych momentach każdego organisty.

Nasze referencje

Nasze instalacje na terenie USA

Z wielką dumą prezntujemy wykonane przez nas instalacje na terenie USA. Dzięki naszej kompetencji i profesjonalnej obsługi zaufały nam także liczne parafie w Stanach Zjednoczony.

Proszę kliknąć na ikonę   w wybranym regionie by wyświetlic więcej informacji

instalacje na terenie Polski

Przez ponad 30 lat działania  na Polskim rynku udało nam się wyposażyć tysiące parafii. Poniżej zostały wyszczególnione nasze instalacje z ostatnich dzisięciu lat z aktualnie dostępnymi modelami. 

Proszę kliknąć na ikonę  w wybranym regionie by wyświetlic więcej informacji

Fabryka Viscount

Viscount Intrnational S.p.a.

Włoska firma Viscount to ponad 100 lat tradycji produkcji instrumentów. 
Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji akordeonów Galanti. W latach 60. XX w. rozpoczęto produkcję instrumentów elektronicznych i stworzono pierwsze w Europie organy elektroniczne. 
Viscount International S.p.a stanowi dziś unikalny przykład iżynierii w świecie muzyki.